Команда Університету (А.Олійник, О.Тацій, О.Якименко) отримала диплом І ступеня на Міжнародному студентському саміті

28-04-2016, 16:09

Міжнародний студентський саміт проводився з метою підвищення рівня освіченості здобувачів вищої освіти з актуальних питань сучасних процесів державотворення та правотворення; набуття практичного досвіду у ході спілкування з науковцями, політиками, юристами-практиками, представниками органів державної влади та органів місцевого самоврядування; підвищення позитивного іміджу правничої професії; покращення правової освіти в Україні; подальшого розвитку інституту національної ідеї як рушійної сили національного прогресу в Україні.

Захід відбувся у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ. У ньому взяли участь 12 команд-учасниць із різних регіонів України, Сполучених Штатів Америки, Польщі та інших держав.

Роботи студентів оцінювали провідні вітчизняні та зарубіжні науковці, політики, юристи-практики, представники органів державної влади та органів місцевого самоврядування, громадських об’єднань.

Студенти Університету Антон Олійник (господарсько-правовий факультет, 2 курс),  Олександр Тацій (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 2 курс),  Олександра Якименко (господарсько-правовий факультет, 3 курс) представили  науковий проект на тему «Цивілізаційний вибір України: політико-правова парадигма і проблеми сутнісних перетворень».

За рішенням колегії суддів перше місце розділили між собою команди Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.