13-02-2015, 17:56
Клуб боксу та кікбоксингу «Юридична aкадемія» очолюватиме новий президент − кандидат юридичних наук, декан господарсько-правового факультету В.А.КозакНа представленні у залі боксу були присутні: представники ректорату, спортивного клубу Університету, студенти, спортсмени-переможці та призери змагань різних рівнів, профспілковий комітет, тренери, викладачі.
Нового президента офіційно представив завідувач кафедри кримінального права № 2, майстер спорту з боксу Микола Іванович Панов, який очолював клуб понад 10 років. Він розповів історію, етапи становлення і розвитку клубу, особисті досягнення спортсменів та побажав членам клубу успіхів у навчанні та нових перемог.
В.А.Козак виступив перед присутніми та окреслив нові плани клубу.

Проректор з навчальної роботи Ю.Г.Барабаш від імені ректора Університету В.Я.Тація вручив М.І.Панову Почесну грамоту та Почесну відзнаку Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого до 210-річчя з Дня заснування вузу.