З 06.05.15 по 08.05.15 студенти першого курсу господарсько-правового факультету взяли участь у заходах, присвячених підготовці до святкування 70-тої річниці Великої Перемоги

13-05-2015, 16:03

6 травня відбулося засідання комітету ветеранів учасників Другої світової війни. Ветерани прийняли поздоровлення від представника Харківської обласної державної адміністрації та Студентського самоврядування господарсько-правового факультету Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Голова Харківського обласного комітету Міжнародної української спілки учасників війни Петро Конюшенко описав бойовий шлях кожного з присутніх на засіданні ветеранів та вручив студентам господарсько-правового факультету книгу «Великая Победа». Після заходу студенти мали можливість поспілкуватися з кожним з учасників кровопролитної війни.

7 травня студенти Університету зустрічалися з організацією ветеранів України. З привітальним словом виступив Іван Середа (студент 1 курсу господарсько-правового факультету). Студентам було урочисто вручено книгу «Працівники тилу і діти війни – Великій Перемозі».

8 травня у приміщені Харківського академічного театру музичної комедії відбувся концерт, присвячений 70-й річниці Перемоги. Серед запрошених були представники ветеранів, слобідського козацтва, студентського самоврядування Харкова та студентського активу Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого. Учасники концерту у хронологічному порядку висвітлили тернистий шлях, яким йшли учасники війни до Перемоги у Другій світовій війні.