З Новим Роком та Різдвом Христовим!

31-12-2013, 09:07

Шановні викладачі, співробітники та студенти!

Щиро вітаю колектив Університету з Новим роком та Різдвом Христовим. Я надзвичайно вдячний Вам, шановні колеги, за сумлінну працю і професіоналізм у вихованні підростаючого покоління, постійну турботу про свою справу і колектив. Завдяки нашим  спільним зусиллям Університет має значні здобутки в навчальній, культурно-просвітній і науковій царинах. Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2013-ий рік прожитий недарма. Він був насичений цікавими подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями, подарував нам радість зустрічей і відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід. Сподіваюся, наступний 2014-ий рік також пройде під знаком гармонійного розвитку, примноження здобутків, невпинного руху вперед і стане для всіх нас плідним та багатим на успіхи.

Тож нехай світла радість та тепле сяйво новорічних вогників відбиваються у ваших щасливих очах, а різдвяний християнський дух наповнює серця й оберігає ваші сім`ї весь наступний рік!

Щиро бажаю вам та вашим родинам щастя, міцного здоров’я, добробуту, здійснення задумів і планів.

В.Я.Тацій

ректор Університету