З Новим Роком та Різдвом Христовим!

30-12-2014, 10:53
Шановні викладачі, співробітники та студенти!
Від щирого серця вітаю всіх із прекрасними, багатими на радість і добро зимовими святами – Новим роком і Різдвом Христовим!
Минає рік, стає історією, а з ним відходить у минуле все, що відбувалося з нами: досягнення і недоліки, очікуване й несподіване, радісне й сумне. Залишаються у спогадах сотні справ, зустрічей, заходів, подій. 2014 рік для всіх нас став нелегким, напруженим, однак успішним. Завдяки натхненній та злагодженій роботі професорсько-викладацького складу, усього колективу, старанному та наполегливому навчанню студентства ми зробили впевнені кроки до успіху.
У наступному році хочу побажати вам міцного здоров’я, життєрадісності, енергії, добробуту та успішного вирішення поставлених завдань. Давайте будемо з вдячністю згадувати минуле, дивитися з упевненістю на сьогодення та з надією – у майбутнє. Нехай цей рік буде прихильним до вас і щедрим, а ваші добрі справи сприятимуть процвітанню нашого рідного Університету.
Прийміть слова щирої вдячності за відданість обраній справі, за особистий трудовий внесок у загальні досягнення, за професіоналізм та небайдужість. Нехай радість від новорічно-різдвяних свят наповнить ваші душі теплом і любов’ю! Найзаповітніші мрії хай збудуться, а у рідних домівках завжди панують мир, затишок і взаєморозуміння!
З Новим роком! Із Різдвом Христовим!
Ректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого
В.Я.Тацій