З Новим Роком! С Новым Годом! Ein glückliches neues Jahr! Happy New Year! Bonne Année! Prospero Aňo Nuevo! Gelukkig Nieuwjaar!

28-12-2012, 17:46

Шановні викладачі, співробітники та студенти Університету!

Щиро вітаю вас із Новим Роком та Різдвом Христовим! Рік, що спливає, був для всіх нас насичений напруженою працею, цікавими подіями, дарував нам радість зустрічей, відкриттів і досягнень. Завдяки натхненній та злагодженій роботі професійно-викладацького складу, усього колективу, старанному та наполегливому навчанню студентства – ми зробили впевнені кроки в науці й освіті, підготовці фахівців у сфері юриспруденції.

Пройде ще небагато часу і під бадьорий передзвін курантів ми ввійдемо у Новий 2013 рік. У цьому нескінченному плині часу і чеканні моменту переходу стрілок годинника в новий часовий простір є якась магія. Проте чекання і бездіяльність – не притаманні юристам. Ми живемо, працюємо, творимо. Нам є  чим пишатися і чому радіти в ці передноворічні дні! Звичайно всі наші успіхи не випадкові, оскільки в Університеті є найголовніше – злагоджений колектив професіоналів і талановиті студенти. Студентська молодь – це найактивніша складова нашого потужного і дружного колективу. Вони – наше завтра, наша впевненість і стабільність. Я вірю в наших мудрих професорів, самовідданих викладачів, співробітників  та аспірантів, які своєю щоденною працею створюють основу для гідного  майбутнього життя. Переконаний, наукова, дослідницька, виховна і творча робота в нашому Університеті буде успішно продовжена у 2013 році.

Нехай Новий рік буде для всіх добрим і світлим, щедрим на творчі здобутки, нехай принесе із собою смак нових перемог, енергію для досягнення поставленої мети, злагоду й мир. Від усього серця бажаю вам щастя, міцного здоров’я, радості, добробуту вашим сім’ям, здійснення найзаповітніших бажань.

В.Я.Тацій,

ректор Університету