01-11-2013, 10:19

У заході також взяли участь голова Харківської обласної ради борців антифашистського опору колишніх політичних в’язнів фашистських концтаборів, професор Української інженерно-педагогічної академії І.Ф.Малицький та член Харківської обласної організації ветеранів-підводників ім. Героя Радянського Союзу Фісановича капітан 1-го рангу В.О.Пілєвін.

Під час зустрічі ветерани розповіли про нелегкий шлях українського народу до визволення нашої рідної Батьківщини від фашистської навали, про героїзм і відвагу воїнів-визволителів у Великій Вітчизняній війні. Крім того, І.Ф. Малицький розповів про жахи фашистських концтаборів, оскільки особисто пройшов крізь горнила таборів смерті «Маунтхаузен» та «Аушвіц».

Також курсанти й співробітники Інституту здійснили ритуал покладання квітів до пам’ятника воїнам, загиблим у роки Великої Вітчизняної війни, та прибрали прилеглу територію біля могил Героїв Радянського Союзу: В.М.Косова, А.В.Петрова, М.П.Титова.