З нагоди Дня соборності та свободи України в Інституті підготовки юридичних кадрів для СБУ здійснено низку заходів щодо відзначення 94-ї річниці підписання Акту злуки УНР та ЗУНР

22-01-2013, 17:43

21 січня курсанти 1 курсу прослухали тематичну лекцію в Харківській обласній бібліотеці дітей та юнацтва, під час якої дізналися про історико-політичні події з’єднання Української держави.

22 січня курсанти 2 курсу відвідали Харківський історичний музей, де мали змогу почути лекцію про події 1918-1919 років, що передували підписанню угоди між двома українськими державними утвореннями, а також оглянули експозицію музею, присвячену національно-визвольному руху початку XX-го століття.

Майбутні співробітники органів державної безпеки вшанували пам’ять видатного українського поета та борця за свободу України Т.Г. Шевченка, здійснивши урочистий ритуал покладання квітів до його пам’ятника.

Також курсанти і співробітники мали змогу ознайомитися з виставкою науково-популярної літератури, що функціонує у навчальному підрозділі й присвячена історії злуки та сучасному життю регіонів України.