З нагоди Дня Святого Миколая та Новорічних свят курсанти і співробітники Інституту підготовки юридичних кадрів для СБУ Університету відвідали підшефний обласний спеціалізований будинок дитини «Зелений Гай», у якому знайшли притулок діти-сироти, евакуйовані з міст Луганська та Краматорська

23-12-2014, 09:18
Було організовано справжнє Новорічне свято з казковою виставою, подарунками, музичними й танцювальними номерами. Вихованці дитячого будинку у свою чергу віддячили гостям віршами і танцями, разом з Дідом Морозом та Снігуронькою виконували святкові пісні, відгадували загадки, водили хороводи. Кожна дитина отримала новорічні подарунки, а найголовніше – позитивний настрій та надію на світле й мирне майбутнє.
Розставання буде недовгим – вже на Різдво курсанти знову повернуться й даруватимуть радість зустрічі та чудовий настрій дітям.