З нагоди Дня Святого Миколая співробітники та курсанти Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України, студенти військово-юридичного факультету та факультету підготовки кадрів для Пенсійного фонду України, Інституту підготовки кадрів для органів прокуратури відвідали підшефні будинки дитини

22-12-2015, 16:39

Співробітники та курсанти Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України відвідали підшефний будинок дитини «Зелений Гай».

У обласному спеціалізованому будинку дитини знайшли притулок діти-сироти, евакуйовані з зони проведення антитерористичної операції на сході нашої країни.

Майбутні офіцери організували для дітей справжнє новорічне свято з казковими героями, Дідом Морозом та Снігуронькою, хороводами, танцями, конкурсами. Кожна дитина отримала новорічні подарунки, які з любов’ю приготували для них співробітники Інституту.

Студенти військово-юридичного факультету та факультету підготовки кадрів для Пенсійного фонду України на чолі з комендантом гуртожитку №8 З.М.Іваніщевою відвідали дитячий будинок у с.м.т. Золочів Харківської області.

До цього дня студенти, курсанти, офіцери військово-юридичного факультету,  співробітники гуртожитку №8 готувалися впродовж місяця.

У дитячий будинок студенти привезли речі, солодощі, фрукти, різноманітні  корисні дрібниці. Для мешканців показали театральну виставу «Попелюшка на новий лад».

Комітет з питань благодійності Ради студентів Інституту підготовки кадрів для органів прокуратури  відвідав дитячий будинок «Родина», розташований  на вул. Слинька 11/2 ( м. Харків).

У дитбудинку знаходиться 50 вихованців. Студенти привітали малят із наступаючими новорічними святами, поспілкувалися, погралися в сніжки. Кожній дитині вручили солодощі та фрукти.

Всі учасники заходів отримали масу задоволення та позитивних емоцій, а головною нагородою для курсантів, студентів  та співробітників стали посмішки дітей-вихованців дитячих будинків.