З нагоди відзначення 18-ї річниці Конституції України в Інституті підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України проведено комплекс заходів

01-07-2014, 15:56

27 червня курсанти Інституту відвідали виставку архівних документів у Харківському обласному державному архіві під назвою «Символи українського народу», де мали змогу прослухати лекцію з історії Української Конституції та  ознайомитись з документами, які стали її фундаментом.

28 червня з метою вшанування видатного державного діяча часів Київської Русі курсанти та співробітники Інституту здійснили покладання квітів до пам’ятника Ярослава Мудрого.

29 червня в стінах Інституту пройшли лекції за темою: «Конституція як основний закон України». Того ж дня, між курсантськими командами, пройшли змагання з легкоатлетичної естафети, яка була присвячена Дню Конституції України. За результатами змагань команда переможець була нагороджена дипломом та подарунками.