З нагоди відзначення Дня Соборності України в Інституті підготовки юридичних кадрів для СБУ проведено низку заходів

25-01-2016, 11:46

20 січня особовий склад 1 курсу відвідав тематичну лекцію в обласній бібліотеці для дітей та юнацтва, присвячену історії злуки УНР і ЗУНР.

20-24 січня в стінах Інституту відбулася тематична виставка художньої та документальної літератури присвяченої історії національно-визвольних змагань в Україні на початку ХХ століття та боротьбі українського народу за незалежність.

21-24 січня курсанти та співробітники відвідали тематичні лекції у Харківському історичному музеї, де мали змогу дізнатись про події, що передували возз’єднанню нашої держави, а також переглянути експозицію, яка висвітлює історичні факти 1917-1919 років.

22 січня курсанти та співробітники Інституту здійснили покладання квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченка – видатного поета та борця за незалежність України.

Заходи були спрямовані на виховання у особового складу почуття патріотизму, шанобливого ставлення та поваги до борців за незалежність України, а також усвідомлення виняткової важливості цієї історичної події для усього українського народу.