Звернення ректора Університету В.Я. Тація з нагоди Дня Гідності та Свободи

21-11-2016, 10:02

Шановні викладачі, студенти та співробітники!

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи. Події, що відбулися три роки тому, продемонстрували усьому світові неабияку силу, мужність, гідність та міцність духу нашого народу, вищою метою якого є збереження основ демократії та загальнолюдських цінностей. Причинами широкого народного спротиву став відхід політичного керівництва країни від законодавчо закріпленого курсу на Європейську інтеграцію та подальша протидія цьому курсу. На жаль, за відстоювання цих ідей довелося заплатити найдорожчою ціною – кров’ю патріотів, що поклали своє життя на захист Вітчизни. Революція Гідності показала, що в країні настав час  кардинальних змін та реформування усіх сфер державного управління.

Вітаю вас з Днем Гідності і Свободи, бажаю здоров’я та наснаги, добробуду та мирного неба.

Слава Україні та її Героям!

Ректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

В.Я.Тацій

%d0%bb%d0%b8%d1%81%d1%82%d1%96%d0%b2%d0%ba%d0%b0-21-%d0%bb%d0%b8%d1%81%d1%82%d0%be%d0%bf%d0%b0%d0%b4%d0%b0