Збірна команда Університету успішно виступила на змаганнях зі спортивного орієнтування

11-03-2015, 10:05
7 та 8 березня на чемпіонаті Харківської області на довгих та подовжених дистанціях спортсмени університету вибороли 4 медалі.
Едуард Деркач (Інститут підготовки кадрів для МВС України, 4 курс) у категорії чоловіки 21 рік посів 1 місце.
Віктор Андрейкович (Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ, 1 курс) у категорії чоловіки 18 років посів 2 місце.
Директор спортивного клубу Університету М.І.Гоєнко у категорії 55 років отримав 2 золоті нагороди.
Бажаємо нашим спортсменам нових перемог та вдалих наступних стартів. А також запрошуємо всіх бажаючих навчитися спортивному орієнтуванню (звертатися на кафедру фізичного виховання № 1 або до спортивного клубу Університету).