14-04-2015, 15:22

Збірна команда Університету успішно виступила на змаганнях зі спортивного орієнтування11 квітня відбувся чемпіонат Харківської області на середніх дистанціях зі спортивного орієнтування «Відкриття літнього сезону» − Малинові джерела (3 етап) в Малинівці. Віктор Андрейкович (ІПЮК, 1 курс) виборов 1 місце у категорії чоловіки 20 років. 2 місце у категорії жіночої еліти здобула Євгенія Веремеєнко (ІПК для МВС України, 4 курс).

13 квітня в районі Залютино пройшов чемпіонат Харківської області – «Лісовий спринт». Віктор Андрейкович у категорії чоловіки 20 років здобув ще одне перше місце. А директор спортивного клубу Микола Іванович Гоєнко посів 2 місце у категорії чоловіки 21 рік.