Збірна команда Університету з шахів виборола І місце на обласних щорічних змаганнях «Спорт протягом життя»

19-10-2015, 12:45

8-10 жовтня в рамках обласних щорічних змагань серед студентів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації «Спорт протягом життя» пройшов турнір з шахів.

Збірна команда Університету у складі В.Войтовича (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, 3 курс), В.Борисенка (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, 3 курс), Р.Бутчака (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, 4 курс), Б.Бутчака (факультет підготовки кадрів для Пенсійного фонду України, 3 курс),  К.Василенко (факультет підготовки кадрів для Пенсійного фонду України, 2 курс), К.Гасанової (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 2 курс) посіла І місце.