Збірна команда Університету з плавання посіла ІІІ місце на комплексних міжвузівських змаганнях з військово-прикладних видів спорту

15-10-2015, 11:49

До дня захисника України серед студентів вищих навчальних закладів м. Харківа відбулися комплексні міжвузівські змагання з військо-прикладних видів спорту. У заході взяли участь 23 команди.

Команди Університету виступали у змаганнях з підтягування на поперечині, гирьового спорту, легкої атлетики. Команда військово-юридичного факультету з перетягування канату вийшла в півфінал. Збірна команда вузу з плавання (Л.Климчик (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України), О.Лихкун (факультет підготовки кадрів для Пенсійного фонду України), О.Мурзак (Інститут підготовки слідчих кадрів для МВС України) М.Король (господарсько-правовий факультет)) в естафеті 4 по 50 м вільним стилем посіла ІІІ місце.