Збірна команда Університету з легкої атлетики посіла 1місце на легкоатлетичних змаганнях, присвячених «Пам’яті жертв тоталітаризму»

22-09-2015, 15:37

20 вересня в Лісопарку біля Меморіалу загиблим польським воїнам відбулися легкоатлетичні змагання, присвячені «Пам’яті жертв тоталітаризму». Захід проведено під патронатом Генерального консула республіки Польща пана Станіслава Лукасіка.

Збірна команда Університету з легкої атлетики у складі: Сергія Свінцицького та Евгенії Веремеєнко (Інститут підготовки слідчих кадрів для МВС України, 5 курс), Анастасїі Карпачової (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 5 курс), Сергія Гайдука (Інститут підготовки юридичних кадрів для СБ України, 4 курс) та Віктора Андрейковича (Інститут підготовки юридичних кадрів для СБ України 2 курс) посіла 1місце у біговій естафеті (5 етапів по 1000 метрів) серед вищих навчальних закладів м.Харкова.

Поздоровляємо наших атлетів та бажаємо подальших перемог!