Збірна команда Університету з баскетболу посіла ІІ місце на відкритому Кубку НЮУ імені Ярослава Мудрого

02-12-2015, 10:10

23-25 листопада відбувся відкритий Кубок НЮУ імені Ярослава Мудрого з баскетболу. Участь у ньому взяли команди Харківського гуманітарного університету «Народна українська академія», Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди, Харківського національного аграрного університету ім. В.В.Докучаєва, Харківського національного університету радіоелектроніки, Харківського національного медичного університету, Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Харківського торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету .

У урочистому відкритті турніру взяли участь проректор Університету з навчальної роботи Ю.Г.Барабаш, голова профкому Університету В.Г.Білик, начальник Харківського обласного відділення комітету фізичного виховання та спорту А.В.Кобзарь, президент Федерації баскетболу Харківської області В.В.Зозуля та ін.

Відкриваючи змагання, учасників заходу щиро привітав проректор Університету з навчальної роботи Ю.Г.Барабаш та побажав успіхів та перемог.

У фіналі зустрілися команди Харківського національного університету радіоелектроніки та Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Продемонструвавши рівну боротьбу, на останніх секундах перемогу в одне очко вирвали баскетболісти ХНУРЕ (рахунок 71:70). Найкращими гравцями цієї зустрічі були Денис Демченко (факультет підготовки кадрів для Державної пенітенціарної служби України, 3 курс 1 група), Енвер Ібраімов (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, 4 курс 4 група) та Тарас Шульжук (аспірант). Третє місце посіла команда Харківського торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету.