Збірна команда Університету здобула ІІ командне місце на Спартакіаді серед студентів вищих навчальних закладів III – IV рівнів акредитації м.Харкова з плавання

10-04-2015, 15:59

У басейні спорткомплексу ХПІ завершилася Спартакіада з плавання серед студентів вищих навчальних закладів III – IV рівнів акредитації. У заході брали участь 17 команд (понад 150 спортсменів). Університет на змаганнях представляли 2 команди з загальною чисельністю 19 спортсменів.

В особистому заліку переможцями та призерами стали:

І місце:

− Давід Овсепян (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, 1 курс, 3 група) − 100м на спині;

− Олександр Мурзак (Інститут підготовки слідчих кадрів для МВС України, 1 курс, 4 група) − 400м вільний стиль і 100м батерфляй;

− Михайло Король (господарсько-правовий факультет, 1 курс, 7 група) − 200м брас;

− Леонід Климчук (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, 2 курс, 12 група) – 50м вільний стиль;

− Леонід Климчук (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, 2 курс, 12 група) − 4 по 50м естафетне плавання вільним стилем чоловіки;

− Євгеній Бєгалов (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, 4 курс, 12 група) − 4 по 50м естафетне плавання вільним стилем чоловіки;

− Давід Овсепян (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, 1 курс, 3 група) − 4 по 50м естафетне плавання вільним стилем чоловіки;

− Олександр Мурзак (Інститут підготовки слідчих кадрів для МВС України, 1 курс, 4 група) − 4 по 50м естафетне плавання вільним стилем чоловіки;

− Давід Овсепян (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, 1 курс, 3 група) − 4 по 50м естафетне плавання комбіноване чоловіки;

− Михайло Король (господарсько-правовий факультет, 1 курс, 7 група) − 4 по 50м естафетне плавання комбіноване чоловіки;

− Вячеслав Єфремов (військово-юридичний факультет, 4 курс, 2 група) − 4 по 50м естафетне плавання комбіноване чоловіки;

− Леонід Климчук (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, 2 курс, 12 група) − 4 по 50м естафетне плавання комбіноване чоловіки;

ІІ місце:

− Михайло Солдатенко (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 3 курс, 15 група) − 200м брас;

− Давід Овсепян (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, 1 курс, 3 група) − 200м комплексне плавання та 400м вільний стиль;

− Олександр Мурзак (Інститут підготовки слідчих кадрів для МВС України, 1 курс, 4 група) − 200м вільний стиль;

− Король Михайло (господарсько-правовий факультет, 1 курс, 7 група) −  100м брас і 50м брас;

− Ліхкун Олександр (факультет підготовки кадрів для Пенсійного фонду України, 3 курс, 2 група) − 50м на спині і 200м на спині;

− Леонід Климчук (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, 2 курс, 8 група) − 100м вільний стиль;

ІІІ місце вибороли:

− Євгеній Бєгалов (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, 4 курс, 12 група) − 100м вільний стиль;

− Олександр Ліхкун (факультет підготовки кадрів для Пенсійного фонду України, 3 курс, 2 група) − 100м на спині;

− Поліна Замінська (факультет підготовки кадрів для Пенсійного фонду України, 1 курс, 4 група) – 100м на спині;

− Михайло Солдатенко (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 3 курс, 15 група) − 100м брас.

Вітаємо переможців та призерів і бажаємо успіхів на Всеукраїнській Універсіаді, яка пройде у Києві 26 – 29 квітня!