Збірна команда Університету здобула 8 нагород на чемпіонаті Харківської області зі спортивного орієнтування

16-03-2015, 14:20
Змагання проходили 14 березня у Черкаських Тишках – «Лісовий спринт» та 15 березня в с. Тернова – подовжена дистанція.
Курсант 1-го курсу ІПЮК для СБУ Віктор Андрейкович здобув золото та срібло у віковій категорії чоловіки  до 20 років. Студентка ІПКОП Марина Тур (2 курс) серед жінок до 20 років виборола перше та друге місце, а студент першого курсу Євген Кравченко посів друге місце на спринтерській дистанції. У неділю студент ІПК для МВСУ Едуард Деркач продемонстрував третій результат серед чоловіків до 21 року.
Директор спортивного клубу М.І.Гоєнко (у віковій категорії чоловіки 55 років) виборов дві золоті нагороди.