Збірна команда Університету здобула І командне місце на Спартакіаді серед студентів вищих навчальних закладів III – IV рівнів акредитації м.Харкова з самбо

27-04-2015, 09:27

Збірна команда Університету здобула І командне місце на Спартакіаді серед студентів вищих навчальних закладів III – IV рівнів акредитації м.Харкова з самбоУ залі боротьби легкоатлетичного манежу ХАІ (м.Харків) пройшла Спартакіада серед студентів вищих навчальних закладів III – IV рівнів акредитації м.Харкова з боротьби самбо.

В особистому заліку переможцями та призерами стали:

І місце:

– Яна Рихліцька (господарсько-правовий факультет, 5 курс, 4 група) у ваговій категорії до 52 кг;

– Анастасія Гатманова (господарсько-правовий факультет, 1 курс, 6 група) у ваговій категорії до 72 кг;

– Юлія Одринська (факультет підготовки кадрів для Пенсійного фонду України, 1 курс, 1 група) у ваговій категорії 80+ кг;

– Олександр Міндила (Інститут підготовки кадрів для МВС України, 3 курс, 2 група) у ваговій категорії до 100 кг;

– Владислав Голозубов (Інститут підготовки кадрів для МВС України, 5 курс, 4 група) у ваговій категорії до 100+ кг;

ІІ місце:

– Тетяна Сакун (господарсько-правовий факультет, 2 курс, 8 група) у ваговій категорії до 44 кг;

– Емір Бекіров (Інститут підготовки слідчих кадрів для МВС України, 4 курс, 8 група) у ваговій категорії до 57 кг;

Олексій Безотосний (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 2 курс, 6 група) у ваговій категорії до 62 кг;

– Лілія Катеринюк (господарсько-правовий факультет, 2 курс, 8 група) у ваговій категорії до 64 кг;

– Владислав Гімішлі (Інститут підготовки кадрів для МВС України, 1 курс, 1 група) у ваговій категорії 74 кг;

III місце:

– Анастасія Погрібна (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, 1 курс, 20 група) у ваговій категорії 64 кг;

– Ольга Гальченко (Інститут підготовки кадрів для МВС України, 4 курс, 10 група) у ваговій категорії до 68 кг;

– Сергій Ставицький (Інститут підготовки кадрів для МВС України, 1 курс, 1 група) у ваговій категорії до 68 кг;

– Микола Гімішлі (Інститут підготовки кадрів для МВС України, 1 курс, 1 група) у ваговій категорії до 68 кг;

– Тетяна Тарасова (Інститут підготовки кадрів для МВС України, 2 курс, 3 група) у ваговій категорії до 72 кг;

– Катерина Маламанюк (господарсько-правовий факультет, 1 курс, 6 група) у ваговій категорії 80+ кг;

– Іван Малигон (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 1 курс, 17 група) у ваговій категорії до 100 кг.