Збірна команда Університету взяла участь у Першому обласному зльоті волонтерів-студентів Харківщини «Волонтер XXI століття»

27-05-2015, 16:18

23 травня на базі Тренінгового центру підготовки працівників органів внутрішніх справ Головного управління МВС України в Харківській області під патронатом Харківської обласної державної адміністрації відбувся Перший обласний зліт волонтерів-студентів Харківщини «Волонтер XXI століття». Захід відкрив директор Департаменту освіти і науки ХОДА А.В.Бабічев, який висловив щиру подяку волонтерам Харківщини за їх внесок у наближення нашої перемоги. Із числа почесних гостей зі словами вдячності виступив командир розвідувально-диверсійної групи батальйону «Азов» (позивний «Гора»).
Від імені керівництва Університету участь у заході брали проректор з навчальної роботи Ю.Г.Барабаш, начальник Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України С.Є.Кучерина та перший заступник начальника Інституту А.В.Макаров. Збірну команду Університету представляли курсанти Б.Ліщук та А.Радіонова (Інститут підготовки юридичних кадрів для СБ України), студенти Ю.Горліс (Інститут підготовки кадрів для МВС України) та Н.Андреєва (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції).
Після офіційної частини заходу усі присутні мали змогу переглянути показові виступи підрозділу спеціального призначення, кінного взводу та кінологічної служби ГУ МВС України в Харківській області.
З метою налагодження подальшої взаємодії волонтерів харківських вишів організатори підготували для них квест – гру, в якій взяли участь близько ста студентів-волонтерів з двадцяти навчальних закладів міста Харкова. Під час змагань курсанти Інституту разом з іншими учасниками продемонстрували як творчі здібності, так і фізичну підготовку. Так, усі команди написали листи та зробили відеозвернення до воїнів, які зараз перебувають у зоні проведення АТО, після чого долали смугу перешкод, метали учбові гранати та змагались в інших військово-прикладних видах спорту.
Зліт завершився нагородженням переможців та святковим концертом.