За ініціативи студентського самоврядування та підтримки ректорату і профспілкового комітету студентів проведено традиційну спартакіаду з міні-футболу на «Кубок профкому»

26-03-2014, 16:20

У заході взяли участь 12 команд студентів, викладачів та аспірантів.

За результатами фінальних ігор 1 місце посіла команда факультету підготовки кадрів для Державної пенітенціарної служби України, 2 місце − команда Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України, 3 місце − команда інституту підготовки кадрів для органів прокуратури України.

Капітану команди факультету підготовки кадрів для Державної пенітенціарної служби України вручено перехідний кубок з міні-футболу Університету.

Призери отримали почесні грамоти, медалі та солодкі подарунки.

У нагородженні переможців також узяв участь директор Департаменту у справах сім’ї, молоді і спорту Харківської міської ради К.А.Лобойченко, який підтримав студентські ініціативи та поділився наміром співпрацювати в подальшому над спільними проектами.