За підтримки Асоціації випускників Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого у м. Кузнецовськ (Рівненська обл.) проведено I Всеукраїнський турнір з правознавства серед учнів

29-10-2015, 13:39

Турнір носить регіональний характер і проводиться серед учнів загальноосвітніх закладів за ініціативою керівників, педагогічних колективів, учнівських громад.

Першими таку ініціативу підтримали учні та викладачі м. Кузнецовськ (Рівненська область). 8 жовтня проведено турнір серед учнів 11 класу загальноосвітніх шкіл.

Відкривав захід голова Рівненського обласного відділення Асоціації випускників І.В.Куц. Він привітав школярів, їх наставників та побажав наснаги кожному під час виконання завдань. Також І.В.Куц наголосив на тому, що ті, хто у майбутньому оберуть професію юриста, мають застосовувати свої знання на благо держави та захищати права та інтереси кожного громадянина України.

23 жовтня відбулося офіційне оприлюднення результатів.

Найкращими знавцями в галузі права стали:

1. Шарабар Юлія Олександрівна

2. Петрук Катерина Василівна

3. Стояновський Владислав Володимирович

На переможців турніру чекають цінні подарунки  та відзнаки від ГО «Асоціація випускників» Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.