Завершилися державні іспити за освітньо-кваліфікаційним рівнем «спеціаліст» на двох заочних та вечірньому факультетах

10-01-2013, 13:25

Дипломи спеціаліста отримали 1938 випускників: 437 − заочного факультету №1 (із них 9 – із відзнакою), 1306 − заочного факультету №2 (76 – із відзнакою) та 195 − вечірнього факультету (33 – із відзнакою).

Своїми враженнями поділився випускник заочного факультету № 1 В.О.Пазич: «В першу чергу хочеться висловити слова вдячності та подяки всьому колективу Університету за високий рівень та якість підготовки нас, вже колишніх студентів, за передачу викладачами нам своїх знань і життєвого досвіду не тільки у сфері юриспруденції. Для мене було великою честю навчатися в нашому Університеті, який є кращим юридичним вузом нашої країни. Кажуть, що якщо хочеш вчитися − навчишся легко, але без якісних вчителів і педагогів це неможливо, тому ще раз спасибі усім − декану, викладачам, методистам, які з таким терпінням витримували мене, і не тільки мене, а всіх нас протягом усіх цих років навчання. Будь-який педагог пишається своїми учнями, студентами, якщо у них з’являються знання, і мені щиро хотілося б, щоб всі ті викладачі, у яких я вчився, пишалися би мною, своїм учнем. Де б я не був і що б я не робив, завжди буду дякувати і згадувати свою Альма Матер за знання, освіту та добрих друзів».