До 210-ої річниці заснування Університету створено ретро-галерею живописних портретів

12-09-2014, 09:27

За ініціативи ректора Університету В.Я.Тація до 210-річниці Університету створена ретро-галерея живописних портретів керівників вузу в період з 1920 по 1987 роки.

У підготовці цього цікавого проекту брали участь ректор Університету В.Я.Тацій та перший проректор Ю.П.Битяк. Портрети належать пензлю харківської художниці Л.П.Міндаревої.

Як зазначив Василь Якович, це портрети неординарних людей з дуже непростою долею, які зробили вагомий внесок у розвиток і становлення юридичного вишу і гідні того, щоб їх пам’ятали і пишалися ними.

Усі бажаючі можуть ознайомитися з ретро-галереєю, яка знаходиться в центральному корпусі Університету на першому поверсі.