До уваги абітурієнтів! 4 квітня об 11:00 (вул. Пушкінська, 77) відбудеться День відкритих дверей

03-03-2015, 09:24
З метою належної організації проведення вступної кампанії 2015 року Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого запрошує випускників 11-их класів на традиційний ознайомчий захід – «День відкритих дверей», що відбудеться 4 квітня 2015 року об 11 годині за адресою: м. Харків, вул. Пушкінська, 77 (станція метро «Пушкінська»).
У програмі заходу планується зустріч абітурієнтів з ректоратом ВУЗу та Відповідальним секретарем приймальної комісії Університету, ознайомча лекція-екскурсія по навчальних корпусах та гуртожитках Університету (ознайомлення з аудиторним фондом, закладами харчування, спортивно-оздоровчими комплексами, культурно-просвітницьким центром, науково-технічною базою та побутово-житловими умовами студентів).
P.S. Шановні абітурієнти, якщо Ви виявили бажання взяти участь у нашому заході чи бажаєте задати питання, які Вас цікавлять стосовно вступу чи навчання у нашому Університеті просимо Вас заповнити наступну форму за посиланням: http://goo.gl/forms/k4tUitmquj
Відповіді на поставлені питання можна буде отримати безпосередньо на зустрічі з ректоратом ВУЗу та Відповідальним секретарем приймальної комісії або в прямому ефірі радіо LawyersFM – про час та дату ефіру буде повідомлено додатково через офіційний сайт Університету та соціальні мережі.

Офіційний сайт Університету: nlu.edu.ua
Контактний телефон: (057) 704-92-49