21-03-2013, 23:10

Володимир Михайлович розповів студентам про свій шлях починаючи з листопада  1975 року після закінчення вузу, здобуття практичного досвіду, особливості та умови роботи в різні часи та на різних посадах.

Він зупинився  на цікавих прикладах зі своєї практики та власного досвіду  прийняття судових рішень, на особливості роботи судді під час змін у законодавстві, коли не всі питання доопрацьовані до фінального стану, на питаннях теоретичної підготовки суддівського корпусу та ін.

Присутні дізналися про деякі практичні аспекти роботи суддів. Перш за все у сучасних умовах необхідне володіння іноземною мовою, оскільки доводиться мати справу з іноземними громадянами.

В.М.Чижиченко розповів про випускників 1976 року. Серед них: 5 ректорів, 22 генерали. Колишні студенти нині працюють в Україні, Білорусі, Казахстані, а також у Петропавловську-Камчатську, на Сахаліні, навіть у Калмикії.

Наприкінці зустрічі Володимир Михайлович  надав пораду студентам, процитувавши класика: «Навчатися, навчатися та ще раз навчатися».