До Дня Університету проведено інтелектуальну вікторину «Брейн ринг» англійською мовою

19-11-2015, 10:21

Організатор − кафедра іноземних мов №3.

У вікторині взяли участь команди студентів першого курсу Інституту підготовки кадрів для органів прокуратури України та факультету підготовки кадрів для Державної пенітенціарної служби України. За звання «найрозумніші» змагалися шість команд.

Модераторами  заходу виступали Дарина Бугайова та Марія Курей, студентки 3-го курсу Інституту підготовки кадрів для органів прокуратури України.

Запропоновані англійською мовою завдання стосувалися історії Університету, країнознавчої та культурологічної інформації та питання на загальну ерудицію студентів. Питання та відповіді яскраво ілюструвалися за допомогою мультимедійного обладнання.

Під час «Брейн рингу» студенти виявили високий рівень ерудиції, кмітливість, уміння працювати у команді, навички спілкування англійською мовою.

Переможцями вікторини стали Євгенія Корчака (гр. 01-15-02), Оксана Самборська (гр. 01-15-02), Микола Ляленко (гр. 01-15-02), Роман Начос (гр. 01-15-02), Юлія Шибінська (гр. 01-15-02), Назар Федас (гр. 01-15-07).