До Дня Університету в Інституті підготовки кадрів для органів прокуратури України проведено інтелектуальну вікторину «Брейн ринг» англійською мовою

15-11-2013, 09:23

Організатор − кафедра іноземних мов №3.

У вікторині взяли участь команди студентів першого і другого курсів Інституту підготовки кадрів для органів прокуратури України та факультету підготовки кадрів для Державної пенітенціарної служби України. Шість команд змагалися за звання «найрозумніші».

Директор Інституту підготовки кадрів для органів прокуратури України І.В.Бенедик відзначив, що студенти Інституту, здобуваючи юридичну освіту найвищого рівня, вважають за доцільне розвинути навички й уміння, які є корисними та необхідними у сучасному глобалізованому світі.

Запропоновані англійською мовою завдання стосувалися історії Університету, країнознавчої та культурологічної інформації та питання на загальну ерудицію студентів. Питання та відповіді яскраво ілюструвалися за допомогою мультимедійного обладнання.

Команда переможців − Владислав Стрелець (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, 2 курс, 26 група), Дмитро Борик (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, 2 курс, 17 група), Надія Козій (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, 2 курс, 23 група), Артур Бугайчук (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, 2 курс, 21 грпа), Михайло Жуков (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, 2 курс, 23 група) і Олена Куваєва (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, 2 курс, 11група) − отримала подарунки (аудіо книжки англійською мовою). Учасники інших команд отримали заохочувальні призи.

Під час «Брейн рингу» студенти виявили високий рівень ерудиції, кмітливість, уміння працювати у команді, навички спілкування англійською мовою.

«Подібні заходи роблять життя студентів цікавішим та підсилюють бажання вивчати іноземні мови», − каже капітан команди переможців Владислав Стрелець.