До Дня Соборності України на військово-юридичному факультеті 22 січня проведено «круглий стіл» з курсантами 5 курсу

27-01-2014, 12:18

Відповідно до Плану соціально-виховної роботи військово-юридичного факультету, за ініціативою керівництва факультету та курсантського активу 5 курсу захід проводився за тематикою: «Єдність нації – основа управління державності».

В обговоренні питань про Соборність України брали найактивніші курсанти факультету та заступник начальника факультету підполковник Ю.В.Шубін.

Під час заходу переглянуто документальні стрічки щодо історичних подій 22 січня 1919 року − день ухвали Акту Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки.

Також проведено обговорення питань щодо історичного розвитку і вибoрювання незалежності українського народу, передумов підписання Акту злуки 1919 року, наслідків його підписання та актуальність застосування принципу єдності українського народу.