До Дня Гідності і Свободи в Університеті проведено низку заходів

23-11-2015, 16:58

До Дня Гідності і Свободи в Університеті проведено низку заходів Бібліотека вишу підготувала виставкові експозиції в читальних залах та тематичну добірку з майже 100 книжок різних авторів про Помаранчеву революцію, Революції Гідності та АТО на сході України.

До Дня Гідності і Свободи в Університеті кафедрою культурології проведено тематичні бесіди, приурочені роковинам революційних подій.

На кафедрі соціології та політології був проведений круглий стіл за участю викладачів та студентів «Революція Гідності – два роки надій і реальних подій». Були обговорені питання подолання дисфунцій політичних інститутів як умови виходу із політичної кризи, методологічного базису формування позитивного іміджу органів державної влади в Україні, «гібридна» війна в Україні, політична відповідальність як основа демократичних перетворень тощо.