До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав в Університеті відбулася зустріч «Свідки історії бойових дій за кордоном»

15-02-2013, 16:35

Організатори: Харківська обласна організація миротворців ООН, Харківський обласний комітет Міжнародної Української Спілки учасників війни та Національний університет «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого».

Перед курсантами та студентами на заході з доповідями виступили почесні гості: голова Харківської обласного комітету Міжнародної Української спілки учасників війни П.О.Конюшенко; учасник бойових дій у В’єтнамі Г.С.Богословський; учасник бойових дій на Кубі капітан 1 рангу запасу М.С.Філінюк; учасник бойових дій у Республіці Афганістан В.Ф.Кононенко; учасник бойових дій у Республіці Косово О.О.Дорошенко та учасник бойових дій у Республіці Ірак П.М.Пономаренко.

Під час виступів присутнім було презентовано документальні кадри про невідомі війни.

За роки незалежності близько 40 тисяч громадян України взяли участь у міжнародних миротворчих операціях з підтримання миру у різних регіонах планети. Участь у міжнародних миротворчих операціях сприяє подальшому піднесенню міжнародного авторитету України як активного учасника миротворчих місій Організації Об’єднаних Націй.

Читайте також на сайті Харківської обласної державної адміністрації : http://kharkivoda.gov.ua/ru/news/view/id/16313