До Всеукраїнського дня бібліотек в Університеті пройшов захід «Бібліотека і читач разом»

28-09-2015, 15:43

Відкрив захід проректор з навчальної роботи, перший заступник голови Асоціації випускників Університету Ю.Г.Барабаш, якій зазначив: «У сучасному університетському світі бібліотека є не просто додатком до вищої школи. Навпаки, той чи інший виш – це університет при бібліотеці. Лише бібліотека дозволяє якісно проводити навчальний процес, відкриває двері в науковий світ. Це – джерело знань, з якого ви черпаєте свою мудрість».

Співробітників бібліотеки та присутніх щиро вітали завідувач кафедри господарського права Д.В. Задихайло, директор видавництва «Право» В.А. Прудников, голова студентського профкому студентів Університету О.Ю. Дудченко.

Головний редактор газети університету «Vivat Lex!» О.М. Муравйова подякувала колективу бібліотеки за співпрацю та вручила Почесну грамоту – директору бібліотеки Н.П.Пасмор, подяки – працівнику бібліотеки І.Золочевському та завідуючій відділом І.Бові.

До вітального слова всі виступаючі додали цінні подарунки у вигляді книг, а відповідальний секретар Асоціації випускників А.О.Булгаков вручив солодкий подарунок (торт).

Директор бібліотеки Н.П.Пасмор подякувала всім за цінні поповнення фонду та висловила сподівання на подальше співробітництво.