До Всеукраїнського дня бібліотек Асоціація випускників подарувала книги до фонду наукової бібліотеки Університету та сучасне обладнання

30-09-2014, 15:57

У заході взяли участь перший проректор Ю.П.Битяк, проректор з навчальної роботи і перший заступник голови Асоціації випускників Університету Ю.Г.Барабаш,  завідувач кафедри історії держави і права України та зарубіжних країн В.Д. Гончаренко, відповідальний секретар Асоціації випускників А.О.Булгаков, співробітники наукової бібліотеки, представники студентського самоврядування та Ліги студентів Асоціації випускників.

Співробітників та учасників заходу щиро вітали перший проректор Ю.П.Битяк, перший заступник голови Асоціації випускників Університету Ю.Г.Барабаш та «Кращий відвідувач наукової бібліотеки серед професорів» завідувач кафедри історії держави і права України та зарубіжних країн В.Д.Гончаренко.

Ю.П.Битяк зазначив, що бібліотека у житті кожного – одне з найголовніших приміщень, де ми маємо вчитися. Він підкреслив, що керівництво вузу завжди намагається підтримувати належний рівень бібліотеки, постійно здійснює закупки нових книг та періодичних видань. До свята Всеукраїнського дня бібліотек співробітникам наукової бібліотеки Університету було виділено премії.

Перший заступник голови Асоціації випускників Університету Ю.Г.Барабаш вручив директору наукової бібліотеки Н.П.Пасмор від імені всіх випускників книги, багатофункціональне обладнання та солодкий подарунок – торт у вигляді книги: «Сподіваюся, що книги, якими сьогодні поповнився фонд бібліотеки, будуть корисними для кожного з відвідувачів, і кожен зможе знайти у них цінну для себе інформацію».

У свою чергу Н.П.Пасмор подякувала всім за цінні поповнення фонду та матеріально-технічної бази й висловила сподівання на подальшу співпрацю.