До Всеукраїнського дня бібліотек Асоціація випускників, видавництво «Юрінком-Інтер» та видавництво «Право» подарували книги до фонду наукової бібліотеки Університету

03-10-2016, 17:44

У заході взяли участь проректор з навчальної роботи і перший заступник голови Асоціації випускників Університету Ю.Г.Барабаш,  завідувач кафедри історії держави і права України та зарубіжних країн В.Д.Гончаренко, відповідальний секретар Асоціації випускників А.О.Булгаков, співробітники наукової бібліотеки, представники студентського самоврядування та Ліги студентів Асоціації випускників.

Співробітників та учасників заходу щиро вітали перший заступник голови Асоціації випускників Університету Ю.Г.Барабаш та  завідувач кафедри історії держави і права України та зарубіжних країн В.Д.Гончаренко.

Ю.Г.Барабаш зазначив, що бібліотека у житті кожного відіграє важливу роль.  Це приміщення, де ми можемо вчитися, отримати відповіді на всі питання, а кожен студент стає дослідником. Саме тому, підкреслив Юрій Григорович, керівництво вузу завжди намагається підтримувати належний рівень комплектування бібліотечних фондів, постійно піклується про закупівлю нових книжок  та періодичних видань.

Як перший заступник голови Асоціації випускників Університету Ю.Г.Барабаш вручив директору наукової бібліотеки Н.П.Пасмор від імені всіх випускників та видавництв «Юрінком-Інтер» та «Право» нові книжки та солодкий подарунок – торт у вигляді нової будівлі бібліотеки. «Це єдиний підрозділ в Університеті, який невдовзі отримає нове сучасне приміщення», – сказав він.

У свою чергу Н.П.Пасмор подякувала всім за цінні поповнення фонду і висловила сподівання на подальшу співпрацю.