Для студентів військово-юридичного факультету прочитано лекцію «Правові аспекти АТО та правове забезпечення діяльності Збройних сил України в зоні АТО»

30-10-2015, 16:48

На початку заняття заступник начальника військово-юридичного факультету Університету Ю.В.Шубін представив лекторів. Це − старший офіцер відділу Юридичного департаменту Міністерства оборони України підполковник юстиції Є.Д.Пустоляков та старший офіцер відділу правового забезпечення заходів оборонного співробітництва військової частини А0172 підполковник юстиції С.В.Шешко.

Лекція була проведена  в режимі живого спілкування. Під час заняття було розглянуто та обговорено питання правової підстави для участі Збройних сил у АТО, статус військовослужбовців, які знаходяться у зоні АТО, особливості роботи юрисконсульта у військовій частині та ін.

Студенти із зацікавленістю та жвавим інтересом взяли участь у корисній для них зустрічі.