Директор спортивного клубу Університету М.І.Гоєнко став переможцем спортивних змагань з трейл – орієнтування

07-05-2013, 10:41

30.04.2013 – 03.05.2013 року відбулися традиційні міжнародні змагання зі спортивного орієнтування «Ліга Компас» − відкритий чемпіонат Харківської області зі спортивного орієнтування та відкритий чемпіонат Харківської області з трейл – орієнтування.

Змагання проходили в с. Тимченки Зміївського району Харківської області, на базі табору «Сосновий бір».

У заходах взяло участь більше 500 спортсменів з Росії та України. Серед них були також студенти та співробітники нашого Університету.

Директор спортивного клубу М.І.Гоєнко став переможцем з трейл – орієнтування у групі «чоловіки 45 років» та здобув право виступати за збірну команду Харківської області на чемпіонаті України.