У навчально-спортивному комплексі «Юрист» студент Університету чемпіон світу 2013 серед молоді з шашок Денис Шкатула провів сеанс одночасної гри з усіма бажаючими

13-12-2013, 09:57

Головний суддя сеансу − доцент кафедри фізичного виховання ХНУРЕ Г.С.Кіктєв.

Від імені керівництва Університету відкрив сеанс одночасної гри директор спортивного клубу М.І.Гоєнко. Він привітав учасників та уболівальників.

«Окрему подяку я хочу висловити нашому чемпіону і керівництву Університету за ініціювання цього заходу. Ми очікуємо від учасників відчайдушної спортивної боротьби. Я бажаю вам не тільки повною мірою продемонструвати свою майстерність, а й набратися досвіду у найсильнішого гравця планети», − сказав М.І.Гоєнко.

Чемпіон світу одночасно грав з 45 шашкістами, серед яких студенти всіх факультетів та інститутів Університету.

У рамках заходу Д.Шкатула розповів про розвиток шашок в Україні та досягненнях українських шашкістів, відповів на запитання учасників сеансу, а також поділився своїми оцінками про матчі, що проходить зараз у Китаї на Всесвітніх інтелектуальних іграх на 100-клітинковій дошці.

Сеанс закінчився з рахунком 44:1 (у двох партіях була зафіксована нічия).