Делегація університету, яку очолив проректор з навчально-методичної роботи професор В.В.Комаров, відвідала факультет права, економіки та фінансів Люксембурзького університету

07-09-2016, 16:21

Члени делегації прийняли участь у конференції, присвяченій поточним змінам в правовому полі України та його адаптації до європейських стандартів, та презентації журналу «Критичне законодавство і юриспруденція (KritV)» номер 1 за 2016 рік, підготовленого науковцями Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого в межах спільної наукової програми з юридичним факультетом Гете університету м. Франкфурт-на-Майне та факультетом права, економіки та фінансів Люксембурзького університету.

У конференції та презентації журналу брали участь декан факультету права, економіки та фінансів Люксембурзького університету професор Стефан Браум, професор Гете університету (м. Франкфурт, Німеччина)  Петер-Алексіс Альбрехт, Почесний консул України у Великому Герцогстві Люксембург Клод Раду, професори факультету права, економіки та фінансів Люксембурзького університету, судді та адвокати.

За результатами візиту планується підписання договору про співпрацю між нашим університетом та Люксембурзьким університетом.