Дві команди Інституту підготовки юридичних кадрів для СБ України Університету стали призерами Всеукраїнських змагань зі слідчих дій імені Георгія Михайловича Рудого

23-04-2013, 10:12

У Хмельницькому університеті управління та права відбулись І Всеукраїнські змагання зі слідчих дій імені Георгія Михайловича Рудого.

У змаганнях прийняли участь 9 команд з провідних вищих навчальних закладів, що готують фахівців-юристів для правоохоронних органів нашої держави. Службу безпеки України представляли дві команди Інституту підготовки юридичних кадрів для СБ України НУ «ЮАУ ім. Ярослава Мудрого» з числа курсантів 4-го курсу.

Командні випробування проводились у два етапи шляхом моделювання ситуацій слідчих дій: огляду місця події, обшуку, допиту підозрюваного, пред’явлення особи для впізнання.

До оцінювання фахової підготовки та практичних вмінь учасників змагань залучались діючі співробітники органів прокуратури України, МВС України, СБ України, судді, адвокати та викладачі Хмельницького університету.

За результатами Всеукраїнських змагань команди нашого Університету посіли ІІ та ІІІ місця.