Дано старт олімпіаді з англійської мови серед студентів ІІ курсів

26-02-2013, 13:34

Організатори − кафедри іноземних мов №1 та №3.

Олімпіада з англійської мови, яка вже сьомий рік поспіль незмінно проходить в нашому навчальному закладі, здобула велику популярність серед студентства та вже стала традиційною.

В олімпіаді беруть участь усі студенти, які мають бажання перевірити свої знання та спробувати свої сили у змаганні за звання кращого знавця англійської мови серед однокурсників.

Під час олімпіади студенти змагаються у трьох турах, котрі включають завдання на перевірку навичок читання, письма, говоріння, аудіювання, а також лексико-граматичних знань учасників.

Перший тур, що відбувся сьогодні, є відбірковим. За результатами виконання завдань першого туру будуть відібрані учасники, що візьмуть участь у боротьбі за вихід у фінал, в якому за звання переможця будуть змагатися десять найкращих учасників.

Основною метою проведення цього заходу є підвищення мотивації та заохочення майбутніх юристів до вивчення англійської мови, як засобу професійної комунікації. Завдання олімпіади вимагають від учасників не лише хорошої мовної підготовки, але й вміння логічно і нестандартно мислити, творчого підходу.