Гурток з міжнародного права розпочав лекційний курс, який читатимуть найкращі студенти

05-12-2014, 17:11

01 грудня 2014 року відбулося урочисте відкриття унікального курсу лекцій, організованого гуртком з міжнародного права. Лекції готуватимуть та будуть читати найкращі гуртківці – студенти старших курсів під керівництвом провідних викладачів кафедри міжнародного права. Захід передбачено в основному для тих, хто ще не вивчав міжнародне право, але відвідати його можуть усі бажаючі.

Курс відкрив декан міжнародно-правового факультету І.В. Самощенко, який привітав усіх та підкреслив, що проведення такого виду заходів свідчить про невпинне бажання студентів вдосконалювати свої знання і майбутні професійні навички.

Науковий керівник гуртка О.В. Сенаторова зазначила, що гурток вже має досвід такої діяльності у 2005 та 2006 роках і наголосила: «Такий курс стає кроком розвитку для старших і підтримкою для молодших, а також дозволяє поєднати студентське товариство».

Заступник наукового керівника гуртка з міжнародного права М. Юрлов розповів студентам про актуальні заходи, в яких можуть взяти участь гуртківці. Староста гуртка з міжнародного права, студентка 4 курсу міжнародно-правового факультету В. Полич привітала присутніх і побажала їм успіхів на шляху оволодіння знаннями.

У рамках відкриття заходу старостою гуртка, а також студенткою міжнародно-правового факультету К. Дмитренко були прочитані перші дві лекції, під час яких студентки підтвердили свою майстерність і високий рівень знань.

Лекційний курс, що складається з 22 лекцій по 45 хвилин, буде проходити з 01 грудня 2014 р. по 26 грудня 2014 р. кожного понеділка, середи та п’ятниці о 17.45 в ауд. 505 (Динамівська, 4). Запрошуються усі бажаючі.

Детальна інформація та тематика лекцій за посиланням: http://vk.com/nlu_ils