«Громадським діячем року» став ректор Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» В.Я.Тацій

27-12-2012, 18:05

Газета «Вечірній Харків» підвела підсумки традиційного рейтингу «Визнання народу − 2012».

У рейтингу взяли участь громадські діячі, підприємства та організації, чий внесок у розвиток міста виявився найбільш вагомим.

З 1 листопада по 10 грудня читачі визначали найбільш гідних шляхом анкетування в газеті і на сайті «Вечірнього Харкова». Методом підрахунку голосів «Вечірній Харків» визначив переможців у восьми номінаціях.

За підсумками голосування звання «Громадський діяч року» отримав ректор Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» В.Я.Тацій. У номінації «Спортсмен року» лідером була визнана студентка Університету чемпіонка світу з шахів серед жінок 2012 Анна Ушеніна.

Переможців рейтингу «Визнання народу − 2012» нагороджено почесними дипломами та спеціальними пам’ятними знаками від «Вечірнього Харкова».