ГО «Асоціація випускників Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого» святкує чотириріччя зі дня заснування

21-03-2016, 15:29

Асоціація, яка об`єднує людей, не байдужих до долі сучасної правової України та рідного Університету, була створена 21 березня 2012 року за ініціативи та підтримки ректора Університету В.Я.Тація.

При її створенні пріоритетними напрямами обрано: зміцнення зв’язків між випускниками, студентами та науково-педагогічним складом, реалізація науково-освітніх програм, надання допомоги талановитій творчій молоді, задоволення та захист соціальних, економічних та інших інтересів випускників.

Сьогодні діяльність Асоціації включає в себе організацію:

• стажування талановитих та перспективних студентів;
  • Всеукраїнської науково-практичної конференції «Теорія і практика сучасної юриспруденції»;
  • школи професійної майстерності;
  • роботи структурних підрозділів (Ліги студентів, Дискусійного клубу, студентського радіо та телебачення);
  • форумів, круглих столів, модельних засідань та майстер-класів;
  • Всеукраїнського турніру з правознавства серед учнів шкіл.

Із кожним днем активність організації зростає, кількість членів збільшується, підтримуються існуючі традиції та впроваджуються нові.

Бажаємо всім членам організації успіхів в нелегкій роботі, наснаги, реалізації всіх цілей та плідної співраці!