26-06-2014, 16:26

Директор Інституту післядипломної освіти В.М. Єрмолаєв зазначив: «23 червня відбувся захист магістерських робіт. Всі захистили роботи на «добре» та «відмінно» і були допущені до складання сьогодні комплексного державного іспиту. Сподіваюсь, що побачу чого вони навчилися упродовж цього року. Мушу сказати: група дуже хороша, допитлива. Студенти добре вчилися, на лекціях ставили багато запитань і, що найважливіше, знають, чого хочуть від життя. З ними приємно і добре працювати, бо їм усе цікаво. А це означає, хай там як складеться їх життя, вони зуміють дати собі в ньому ради».

У роботі державної екзаменаційної комісії факультету правосуддя взяли участь: В.В.Комаров (голова комісії), І.Є.Марочкін, В.О.Рум’янцев, П.І.Радченко, А.Р.Туманянц.

Членами державної екзаменаційної комісії за спеціальностями «Інтелектуальна власність» і «Судова експертиза» були: В.В.Комаров (голова комісії), В.М.Єрмолаєв, Л.С.Шевченко, В.Л.Яроцький, К.В.Гусаров.

Випускники успішно відповіли на всі питання членів ДЕК та отримали позитивні оцінки.

Після іспиту своїми враженнями поділилася Анастасія Берестовська (V курс, 1 група «Інтелектуальна власність»): «Дуже сподобалося навчатися за цією спеціальністю. За рік отримали ґрунтовні знання, які, сподіваюсь, знадобляться у майбутньому. З нами працювали кращі викладачі Університету. Вони ділилися своїм досвідом, як теоретичним, так і практичним. І за це ми дуже їм вдячні».