В Інституті післядипломної освіти Університету відбулося вручення сертифікатів слухачам програми «Правова служба в галузі електроенергетики»

01-12-2016, 10:41

Програма «Правова служба в галузі електроенергетики» розроблена для працівників компанії А/К «Харківобленерго» з вищою юридичною освітою з урахуванням вимог державних стандартів якості освіти, професійних та освітньо-наукових програм і програм наукової й навчально-педагогічної діяльності Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Викладачами Університету прочитано курс лекцій з різних галузей права.

Директор Інституту післядипломної освіти В.М.Єрмолаєв зазначив, що відбувся випуск першої групи, а всього підвищать кваліфікацію 75 співробітників. Також він вручив свідоцтва 15 слухачам.

Директор по кадрах та соціальних питаннях Т.М.Максименко підкреслила: «Це були перші курси підвищення кваліфікації для юристів компанії «Харківобленерго». Враховуючи специфіку галузі, керівництво компанії приділило увагу навчанню технічного персоналу. Сьогоднішні реалії життя підказують, що грамотні, такі, які  йдуть у ногу з часом, юристи – запорука успішного майбутнього енергетичної галузі».