В Інституті післядипломної освіти Університету відбулося вручення сертифікатів випускникам навчальних курсів з поглибленого вивчення іноземної мови 2013-2014 навчального року

10-10-2014, 16:26

Курси працюють шостий рік поспіль і готують студентів за програмою «В2», що відповідає рівню володіння англійською мовою «незалежний користувач». Програма розрахована на 360 академічних годин (10 credits ECTS), складається з трьох триместрів з аудиторної, самостійної та індивідуальної проектної роботи. По закінченню студенти захищають свої проектні роботи англійською мовою. Оцінюється не лише рівень володіння мовою як такий, а й здатність студентів ефективно користуватися англійською мовою і під час виконання проекту, і під час його захисту.

Сертифікати вручив директор Інституту післядипломної освіти, член-кореспондент Національної академії правових наук України  В.М.Єрмолаєв. «Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого як провідний заклад у галузі юридичної науки, буде докладати зусиль, щоб наші студенти були не лише висококваліфікованими фахівцями в професійній сфері, а й високоосвіченими людьми, які можуть вільно спілкуватися з іноземними  колегами та поглиблювати свої знання, вивчаючи літературу іноземними мовами. Ректорат буде і надалі підтримувати такі ініціативи, оскільки сьогодні теза про важливість мовної підготовки сучасного юриста є аксіомою. Дозвольте ще раз вас привітати та побажати подальших успіхів у застосуванні іноземної мови», – сказав Віктор Миколайович.

Своїми враженнями поділилися:

студентка Тетяна Коваленко (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 3 курс, 7 група): «Результат є, і досить помітний. Хоч на початку було і не легко, все ж в кінцевому результаті ми отримали цінні знання. Я з певністю можу сказати, що курси англійської мови при нашому Університеті формують достатньо високий рівень знань»;

студентка Сніжана Попович (господарсько-правовий факультет, 4 курс, 9 група): «В мене залишилися лише приємні враження від курсів. Дякую викладачам за можливість удосконалити та поглибити свої знання у юридичній англійській мові».