В Інституті підготовки юридичних кадрів для СБУ відбулися лижні змагання серед курсантів, співробітників та членів їх сімей

01-03-2013, 16:47

Молоді представники органів державної безпеки вели запеклу боротьбу у лижному бігу на3 км.

Не зважаючи на досить значну дистанцію, кожний з учасників продемонстрував спрямованість на гарний результат та волю до перемоги. Особливо ця подія запам`яталася тим першокурсникам, які випробували власні сили у лижному спорті вперше та у своєму напорі обійшли деяких з більш досвідчених старших товаришів.

В індивідуальному заліку кращі результати показали курсанти М.Корнєєнко (3 курс), М.Сорока (2 курс) і С.Геращенко (1 курс).

На відмінність від курсантів, співробітники вже другий раз поспіль визначали сильніших у гірських лижах.

Найкращу спортивну майстерність продемонстрували А.І.Колодяжна, В.В.Мацюк, Р.С.Половинка, С.О.Гриненко, О.М.Коросташов, а також діти співробітників Вікторія Скубак та Іван Мусієнко.